piątek, 25 lipca 2014 rokuOsób online: 10
PANEL LOGOWANIA

My new exclusive CR7 collection

Cristiano Ronaldo zamieścił post na swoim oficjalnym koncie na Facebooku."Here are my new exclusive CR7 Collection Nike Football boots. What do you think?" Co w krótkim tłumaczeniu oznacza: "Oto moje ekskluzywne  buty z kolekcji CR7, co o tym myślicie?". Owy post można zobaczyć tutaj.

 

źródło: Facebook

Autor: Crystal; Napisano: 2012-11-06 17:23:33 | Komentarzy: 73
Powiadomienie (8): Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' [ APPPATH/views/news/inc/social.php, line 2 ]
Powiadomienie (8): Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' [ APPPATH/views/news/inc/social.php, line 2 ]

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: fanka Crisa Wysłano: 8 listopada 2012; 14:49

Ślicznee są te butyy ♥

Autor: ronaldofanka Wysłano: 6 listopada 2012; 22:46

omg
masakra
michu zgadzam się
ci walczą o piłkę, a ten stoi sobie z rękami na biodrach ! no nie i jeszcze co kilka sekund : "LEWY OCH, PISZCZEK, A DZISIAJ KUBA NIE GRA !"
jak oni mnie wkurzyli !
a miałam taki dobry humor przez cały dzień !

Autor: MichuCR7 Wysłano: 6 listopada 2012; 22:42

remis to dobry wynik jak tak popatrzeć na gre...
wkurzyłem sie na ten mecz z 4 powodów:
1. żenująca gra Realu w 1 polowie, w 2 troche lepiej no ale...
2. żenująca gra Cristiano... to co on graL to przechodzi ludzkie pojęcie...
3. ryczel...i jego zachwyt nad lewym...
4. sędzia...

Autor: Kingaa_7 Wysłano: 6 listopada 2012; 22:40

Będę Ku^wa! :(

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:40

kurde musze iść papa wszystkim :)

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:38

Kinga nie pier*ol

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:37

no szkoda, że spalony był ale już dobre 2:2

Autor: Kingaa_7 Wysłano: 6 listopada 2012; 22:37

Ja pier^doleeeeeeeeeee! ;(

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 22:36

Dobrze że chociaż ten remis :D idę spać w spokoju :D dobranoc ♥

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 22:36

Niezasłużony remis, gol Ozila fartowny. W sumie to wiecej szczęścia niż rozumu.

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:35

ja to już się modlić zaczynałąm pod koniec zaczynam się modlić a tu ggooooolll <3

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 22:35

oj tak:)
Remis mnie tak trochę uspokaja,mogę iść spać;)

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:32

ważne że gooooll

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 22:31

aż z wrażenia nazwisko mu przekręciłam;D

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 22:30

gooooooooooooooooooool!
oezil!

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:30

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk gooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllll <3

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 21:55

to dobrze, że masz relacje na onecie ja się nie muszę martwić że mi żcina bo mam to w tv :D ja się miałam uczyć bo mam spr z anglika ale mecz ważniejszy

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:53

A mi się zacina!! :(

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:53

I tak wolałabym ogladac a nie tylko czytać relacje na Onecie :(

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 21:49

Emb ciesz się że tego nie widzisz bo to koszmar jest :(

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 21:48

noo żaaaaaalll już się cieszyłam że 2:2 a tu dupa spalony :(

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 21:48

cholera;/
nie powinno być czegoś takiego jak spalony;/

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 21:47

Lepiej nie mówić...

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:46

A jak wygląda gra Królewskich?

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:44

Dobra juz wiem.

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 21:44

Pepe

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:42

Kto strzelił?

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 21:41

Mocny ten Real.

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 21:40

o masz;/
czyżby real znów przechodził kryzys...

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:39

2:1 dla bvb ;(

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 21:38

jaki wynik?,bo dopiero włączyłam i przerwa jest

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:36

;( brak mi słów...

Autor: MichuCR7 Wysłano: 6 listopada 2012; 21:33

dojeb**i do szatni...
jak można grać taką padakę...

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 21:32

*****...

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:19

Jeeej Pepe :D

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:17

http://futbolhd.pl/stream1.php
;( jej coś im nie idzie :(

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 21:16

Kurde...

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 20:45

http://www.sports4u.pl/
słaba jakość ale jest. polski komentarz

Autor: emma95 Wysłano: 6 listopada 2012; 20:43

znalazł kotś może jakaś transmisje w internecie? jezeli tak to prosze o linka ;)

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 20:39

Ja jestem na fonie bo sie ucze. Spróbuje znaleźć jakas relacje live ale w razie czego to będziecie pisac jak bedzie gol?

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 20:33

Taktaktak, ale ide zaraz xd

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 20:30

:)

Autor: saba1190 Wysłano: 6 listopada 2012; 20:07

O hej sasuke widze że wróciłeś fajnie :) News i buty mi się podobają,a co do meczu to mam nadzieje że dzisiaj zobacze wygraną Madrytu :D

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 20:07

Fajne newsy sie pojawiły. Ja juz chce mecz! Chociaż chyba nie bede ogladać bo tyle nauki mam na jutro że szok...

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 20:03

Mi e buty jakoś się nie widzą,ale znaczek na nich jest mega!

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:52

"Żyjąc Marzeniem".
Finał z Barcą to niemożliwość, oba kluby spotkają się po drodze. Ręczę za to.
Finał z Manchesterem United to jest marzenie :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:50

Chodzi mi o to ze Real zagra w finale z Barca a CR i Leos beda szli leb w leb do tego czasu. A w ost sezonie to jeszcze Gomez sie przeciez liczyl bo on 4 strzelil w jednym meczu. Z Basel chyba.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:47

Jakim finale, Messi po 1/8 finału z Bayerem miał zapewnioną koronę.

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:46

Mnie tam 1-0 i pierwsze msc w grupie zadowoli. A wyscig z Messim rozstrzygnie sie dopiero w finale.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:44

dupadupadupa.
CR ma ochrzcić korki, hattriczek sie nalezy. Odskoczyć Leosiowi zeby mu sie gonic nie chcialo :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:41

Do 19. Nie no ja proponuje 4-1. Niech sobie Lewandowski strzeli w Świątyni.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:36

Ile jeszcze tam masz? xd
ROZ******* BĘDZIE!
4:0, Lewandowski będzie wiedział kto jest najlepszy na świecie :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:34

Juz mi leb peka. Od 9 dzisiaj siedze. Mecz bedzie idealnym relaksem.

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:32

Fajnie jest cris ubrany na tym zdjeciu.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:32

ucz sie tam a nie :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:30

No ten znaczek jest *********. Jedyny plus tych butow.

A tak w ogole to pozdro dla wszystkich z łódzkiej polibudy. Wlasnie siedze na wykladzie.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:26

sasuke to też dla mnie duża strata, ale uwiódł mnie ten znaczek o którym pisałem w poprzednim newsie <3 :D

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:25

Dla ciebie nie, ciesz się, że jeszcze 3 ostrzezenia masz. :)

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:25

Dla mnie bez sensu te buty. Co to za Mercuriale bez tej wielkiej najki na czubku? Adizero Messiego to zupelnie inny poziom.

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 18:22

Stronka jest dla wszystkich...

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:20

Ciebie nikt nie pyta.

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 18:18

Mi się podobają bardzo :)

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:01

dz,dz. :D
Ile dziewczyny typujecie? :D

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 17:56

No o takie ;) fajnie że takie dodajesz :D

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 17:52

O tego typu newsy wam chodziło? :) xd

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 17:51

Nie są złe, wylądują u mnie na półce *.*

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 17:40

Cristiano jest ładnie ubrany na tym zdj. ^^ a buty są megaa :D

DARMOWA REJESTRACJA
w serwisie fanów Cristiano Ronaldo.