CristianoRonaldo.pl

piątek, 31 października 2014 rokuOsób online: 3
rejestracja

My new exclusive CR7 collection

Cristiano Ronaldo zamieścił post na swoim oficjalnym koncie na Facebooku."Here are my new exclusive CR7 Collection Nike Football boots. What do you think?" Co w krótkim tłumaczeniu oznacza: "Oto moje ekskluzywne  buty z kolekcji CR7, co o tym myślicie?". Owy post można zobaczyć tutaj.

 

źródło: Facebook

Dodano: 2012-11-06 17:23:33 Autor: Crystal
Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: fanka Crisa Wysłano: 8 listopada 2012; 14:49

Ślicznee są te butyy ♥

Autor: ronaldofanka Wysłano: 6 listopada 2012; 22:46

omg
masakra
michu zgadzam się
ci walczą o piłkę, a ten stoi sobie z rękami na biodrach ! no nie i jeszcze co kilka sekund : "LEWY OCH, PISZCZEK, A DZISIAJ KUBA NIE GRA !"
jak oni mnie wkurzyli !
a miałam taki dobry humor przez cały dzień !

Autor: MichuCR7 Wysłano: 6 listopada 2012; 22:42

remis to dobry wynik jak tak popatrzeć na gre...
wkurzyłem sie na ten mecz z 4 powodów:
1. żenująca gra Realu w 1 polowie, w 2 troche lepiej no ale...
2. żenująca gra Cristiano... to co on graL to przechodzi ludzkie pojęcie...
3. ryczel...i jego zachwyt nad lewym...
4. sędzia...

Autor: Kingaa_7 Wysłano: 6 listopada 2012; 22:40

Będę Ku^wa! :(

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:40

kurde musze iść papa wszystkim :)

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:38

Kinga nie pier*ol

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:37

no szkoda, że spalony był ale już dobre 2:2

Autor: Kingaa_7 Wysłano: 6 listopada 2012; 22:37

Ja pier^doleeeeeeeeeee! ;(

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 22:36

Dobrze że chociaż ten remis :D idę spać w spokoju :D dobranoc ♥

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 22:36

Niezasłużony remis, gol Ozila fartowny. W sumie to wiecej szczęścia niż rozumu.

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:35

ja to już się modlić zaczynałąm pod koniec zaczynam się modlić a tu ggooooolll <3

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 22:35

oj tak:)
Remis mnie tak trochę uspokaja,mogę iść spać;)

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:32

ważne że gooooll

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 22:31

aż z wrażenia nazwisko mu przekręciłam;D

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 22:30

gooooooooooooooooooool!
oezil!

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 22:30

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk gooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllll <3

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 21:55

to dobrze, że masz relacje na onecie ja się nie muszę martwić że mi żcina bo mam to w tv :D ja się miałam uczyć bo mam spr z anglika ale mecz ważniejszy

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:53

A mi się zacina!! :(

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:53

I tak wolałabym ogladac a nie tylko czytać relacje na Onecie :(

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 21:49

Emb ciesz się że tego nie widzisz bo to koszmar jest :(

Autor: CR7_Miśkaa Wysłano: 6 listopada 2012; 21:48

noo żaaaaaalll już się cieszyłam że 2:2 a tu dupa spalony :(

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 21:48

cholera;/
nie powinno być czegoś takiego jak spalony;/

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 21:47

Lepiej nie mówić...

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:46

A jak wygląda gra Królewskich?

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:44

Dobra juz wiem.

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 21:44

Pepe

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 21:42

Kto strzelił?

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 21:41

Mocny ten Real.

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 21:40

o masz;/
czyżby real znów przechodził kryzys...

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:39

2:1 dla bvb ;(

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 21:38

jaki wynik?,bo dopiero włączyłam i przerwa jest

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:36

;( brak mi słów...

Autor: MichuCR7 Wysłano: 6 listopada 2012; 21:33

dojeb**i do szatni...
jak można grać taką padakę...

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 21:32

*****...

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:19

Jeeej Pepe :D

Autor: Redfoo Wysłano: 6 listopada 2012; 21:17

http://futbolhd.pl/stream1.php
;( jej coś im nie idzie :(

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 21:16

Kurde...

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 20:45

http://www.sports4u.pl/
słaba jakość ale jest. polski komentarz

Autor: emma95 Wysłano: 6 listopada 2012; 20:43

znalazł kotś może jakaś transmisje w internecie? jezeli tak to prosze o linka ;)

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 20:39

Ja jestem na fonie bo sie ucze. Spróbuje znaleźć jakas relacje live ale w razie czego to będziecie pisac jak bedzie gol?

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 20:33

Taktaktak, ale ide zaraz xd

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 20:30

:)

Autor: saba1190 Wysłano: 6 listopada 2012; 20:07

O hej sasuke widze że wróciłeś fajnie :) News i buty mi się podobają,a co do meczu to mam nadzieje że dzisiaj zobacze wygraną Madrytu :D

Autor: Embraer Wysłano: 6 listopada 2012; 20:07

Fajne newsy sie pojawiły. Ja juz chce mecz! Chociaż chyba nie bede ogladać bo tyle nauki mam na jutro że szok...

Autor: CR_Portugal Wysłano: 6 listopada 2012; 20:03

Mi e buty jakoś się nie widzą,ale znaczek na nich jest mega!

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:52

"Żyjąc Marzeniem".
Finał z Barcą to niemożliwość, oba kluby spotkają się po drodze. Ręczę za to.
Finał z Manchesterem United to jest marzenie :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:50

Chodzi mi o to ze Real zagra w finale z Barca a CR i Leos beda szli leb w leb do tego czasu. A w ost sezonie to jeszcze Gomez sie przeciez liczyl bo on 4 strzelil w jednym meczu. Z Basel chyba.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:47

Jakim finale, Messi po 1/8 finału z Bayerem miał zapewnioną koronę.

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:46

Mnie tam 1-0 i pierwsze msc w grupie zadowoli. A wyscig z Messim rozstrzygnie sie dopiero w finale.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:44

dupadupadupa.
CR ma ochrzcić korki, hattriczek sie nalezy. Odskoczyć Leosiowi zeby mu sie gonic nie chcialo :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:41

Do 19. Nie no ja proponuje 4-1. Niech sobie Lewandowski strzeli w Świątyni.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:36

Ile jeszcze tam masz? xd
ROZ******* BĘDZIE!
4:0, Lewandowski będzie wiedział kto jest najlepszy na świecie :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:34

Juz mi leb peka. Od 9 dzisiaj siedze. Mecz bedzie idealnym relaksem.

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:32

Fajnie jest cris ubrany na tym zdjeciu.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:32

ucz sie tam a nie :D

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:30

No ten znaczek jest *********. Jedyny plus tych butow.

A tak w ogole to pozdro dla wszystkich z łódzkiej polibudy. Wlasnie siedze na wykladzie.

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:26

sasuke to też dla mnie duża strata, ale uwiódł mnie ten znaczek o którym pisałem w poprzednim newsie <3 :D

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:25

Dla ciebie nie, ciesz się, że jeszcze 3 ostrzezenia masz. :)

Autor: sasuke Wysłano: 6 listopada 2012; 18:25

Dla mnie bez sensu te buty. Co to za Mercuriale bez tej wielkiej najki na czubku? Adizero Messiego to zupelnie inny poziom.

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 18:22

Stronka jest dla wszystkich...

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:20

Ciebie nikt nie pyta.

Autor: Karolcia_B Wysłano: 6 listopada 2012; 18:18

Mi się podobają bardzo :)

Autor: Crystal78 Wysłano: 6 listopada 2012; 18:01

dz,dz. :D
Ile dziewczyny typujecie? :D