CristianoRonaldo.pl

piątek, 31 października 2014 rokuOsób online: 5
rejestracja

Nike Mercurial Vapor IX - Nowe buty Cristiano!

Niedawno informowaliśmy o spersonalizowanej wersji obuwia Nike Mercurial IX specjalnie dla Cristiano Ronaldo. Teraz Nike wypuściła do sprzedaży już prawowitą wersję, którą reklamuję nikt inny jak najlepszy piłkarz na świecie.

Techniczna złożoność i dynamika dzisiejszego futbolu sprawia, że umiejętność szybkiego biegu w linii prostej i precyzyjnego podania jest zaledwie częścią arsenału profesjonalnego piłkarza. Czerpiąc z tradycji lekkich butów dla szybkich piłkarzy Nike przedstawia nowy etap w jakości gry: Nike Mercurial Vapor IX.

But ten posiada innowacyjną cholewkę wykonaną w technologii Speed Control, co przedkłada się na lepszą kontrolę nad piłką dzięki większemu tarciu przy kontakcie stopy z piłką. Innym rewolucyjnym rozwiązaniem jest ultralekka płytka, wykonana z dwóch rodzajów włókna szklanego, podnosząca elastyczność i sprężystość buta. Mercurial Vapor IX dostępny będzie w dwóch energetycznych kolorystykach, które z pewnością przykuwają uwagę.

Efekty gry w nowych „dziewiątkach”można zobaczyć w video, w którym występuje Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

MERCURIALIX

MERCURIAL IX

Więcej zdjęć prezentujących Mercurial Vapor IX znajdziecie tutaj.

Dodano: 2013-01-17 12:20:18 Autor: Crystal
Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Autor: Pat. Wysłano: 17 stycznia 2013; 21:40

Świetnie się prezentują! ♥

Autor: Kingaa_7 Wysłano: 17 stycznia 2013; 21:15

Pięknee ♥

Autor: sasuke Wysłano: 17 stycznia 2013; 20:43

Te buty to cudo. Kupilbym je ale nie wiem ktory kolor.

Autor: Ronaldoowa Wysłano: 17 stycznia 2013; 20:11

Choć za różowym nie przepadam buty mi się podobają ;D

Autor: Knopek7 Wysłano: 17 stycznia 2013; 20:00

Ale fajne !! <3
:D

Autor: Krystaliczna Wysłano: 17 stycznia 2013; 19:32

Nie zdążyliśmy się przyzwyczaić do pierwszych , a już są nowe. Wizualnie wyglądają nie najgorzej.
Żeby grał w nich tak jak w reklamie to będzie dobrze , ahah :D

Autor: sasuke Wysłano: 17 stycznia 2013; 16:10

Cudo, sa po prostu nieziemskie. Ja tez Damyk mialem te co mowisz. Tylko te z kwietnia sprzedalem kumplowi bo mi sie znudzily po jakims czasie a te pomaranczowe mam na hale i juz mi sie troche zniszczyly wiec kupie te.

Autor: root Wysłano: 17 stycznia 2013; 14:29

Są ŚWIETNE !!!!!!

Autor: Realist Wysłano: 17 stycznia 2013; 14:03

Cristiano co chwile ma jakieś nowe buty :D Ale te są zajebi** musze je mieć tylko ciekawe jaka będzie ich cena . Tak w sumie to nic dziwnego ze ma nowe buty co chwile w koncu najelpszy piłkarz swiata nie moze grac w byle czym :D